Seka Park Yapay Tırmanış Duvarı izmit'lilerin Hizmetine Açıldı.

Seka Park Yapay Tırmanış Duvarı

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Seka Park içinde yaptırımış olduğu yapay tırmanış duvarı ve etrafındaki spor tesisleri kullanıma açıldı. Açılış töreninde görev alan kulübümüz açılışa gelen çoğunluğu çoçuk olmak üzere 500 kişiyi tırmandırdı. Büyükşehir Belediyesinin Seka Park içinde yaptırdığı yapay duvar 50 metre uzunluğuna ve 8 metre yüksekliğinde görünüş olarak güzel görünsede duvar kullanılan malzeme ve teknik açıdan kötü. Yine de hiç yoktan iyidir felsefesi ile haraket edersek eeehhh idare eder.  Tabi Kulüp olarak duvardaki eksiklikleri birinci elden yetkililere yazılı ve sözlü olarak ilettiğimizi söylemeliyiz.

Seka Park Spor Tesisleri Açılış Töreni

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim KARAOSMANUĞLU tesisleri açtıktan sonra tırmanış duvarına deneme tırmanışı yaptı. Emniyetini kulüp başkanımız Mehmet DEMİR aldı. Gün boyunca açılışta görev alan bütün kulüp üyesi arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

  UYARI:  Kocaeli Zeytin Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak tırmanma duvarını kullanacak halkımıza önemli bir uyarımız var. Gerekli teknik malzeme emniyet önlemleri alınmadan tırmanış yapmak çok tehlikelidir. Bu tür dağcılık ve tırmanış sporları yapmadan önce mutlaka eğitim almalısınız. 


Osman Demir - Deniz Demir

Deniz Demir küçük tırmanıcı

 Seka park Tırmanma duvarı doğru kullanılır ve iyi yönetilir ise Kocaeli'nin en popüler spor alanlarından biri olur. Kocaeli'nin Spor tırmanış alanında tek yetkin kulübü olarak en kısa zamanda tırmanış eğitimlerine başlayacağız.Kulüp Başkanımız Mehmet DEMİR Spor Tırmanış Antrenörü ve aynı zamanda hakemidir.